Dijital Baskı Hizmetleri

Dijital Baskı Hizmetleri

blog-img

Dijital Baskı Hizmetleri

Dijital Baskı Hizmetleri Dijital baskı için bizi aramanız yeterlidir. Folyo baskı, one way baskı, vinil baskı, afiş baskı, pankart baskı, seçim afişi baskıları, mesh (delikli vinil) dijital baskı, şeffaf folyo baskı, kâğıt baskı, blueback baskı ve araç giydirme baskıları için çok ucuz fiyatlarla reklam baskısı yapıyoruz.

Ucuz fiyata dijital baskı bizim işimiz. Ucuz baskı basmak değil mesele; mesele kaliteliyi ucuza basmak. İmran reklam hizmetleri olarak biz müşterilerimize en kaliteli malzemeyi en ucuz fiyatlarla dijital baskı basıyoruz. Reklam baskısının çözünürlüğü de yüksek çözünürlükte olmalıdır ki iç mekân kalitesinde dış mekânda baskılar alınabilsin. Folyo metre karesi ve vinil metrekaresi adedi ne kadar çok olur ise fiyatı da o kadar düşük olacaktır. Vinil afişlerinizde toplu adetli siparişlerinizde özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanın.

Emlakçı branda dijital baskıları yapılır 70×100 emlakçı afişleri yapılır. Kuşgözlü emlakçı brandları yapılır. Bağlamalı emlakçı brandaları yapılır. Parti adaylarına branda dijital baskıları yapılır. Gösterilere dijital baskı branda yapılır. Ahşap üzerine dijital baskı yapılır. Kumaş üzerine dijital baskı yapıyoruz. Cam üzerine dijital baskı yapıyoruz. Bez üzerine dijital baskı afiş yapıyoruz. Kompozit üzerine dijital baskı yapılır. Pleksiglass üzerine dijital baskı yapılır. Tabela yüzeyi dijital baskı yenilemesi yapılır. Araç üzerine dijital baskı yapıyoruz. Taksi kapısına dijital baskı yapılır. Mıknatıslı folyoya dijital baskı yapılır. Sopalı dijital baskılı vinil baskıları yapılır. One way dijital baskıyı cam üzerine kaplama yapıyoruz. Folyo cam üzeri dijital baskı kaplama yapılır. Kampanya vinil dijital baskılı afişler yapılır. Kermesler için vinil dijital baskılı afişler yapılır. Açılışlara özel pankartlar yapılır. Ucuz vinil afiş yapılır. Acil dijital baskı yapılır. Gece açık dijital baskı merkeziyiz. Pazar günü açık dijital baskı merkeziyiz.